Sestdiena, 2023-02-04, 11:44:16
Sveicināts Caurgājējs | RSS

Sveicam dzimšanas dienā: Williamtret(36)

Galvenā | Reģistrācija | Ienākt

Galvenā » Faili » programmas

DJVU READER
[ Lejuplādēt no mūsu servera (1.75 Mb) ] 2009-03-10, 16:19:22

Tulkojums: angļu » latviešu
 
Kas ir DjVu, un kādi ir noslēpumi aiz DjVu's superior sniegumu? Tas var būt vērts tūkstotis vārdi ... bet tas nav vērts 1000 Kb

image Vairāk nekā 90 procentiem no informāciju, kas ir pasaulē ir vēl uz papīra. Daudzi no tiem, kas papīra dokumentiem ietver krāsu grafikas un / vai fotoattēli, kas pārstāv nozīmīgu ieguldīti vērtību. Un gandrīz neviens, ka bagātīgs saturs ir par internetu.

Tas ir tāpēc, ka skenēšanas šādu dokumentu un panākt, lai tos uz Web vietu, ir problemātiska labākajā. Pēc augstas izšķirtspējas nepieciešams, lai nodrošinātu lasāmību tekstu un, lai saglabātu kvalitāti, attēliem, failu izmēru kļūt pārāk lielgabarīta pieņemamām download ātrumu. Reducējošie rezolūcija, lai sasniegtu apmierinošu lejupielādes ātrums ir nezaudējot kvalitāti un salasāmību. Konvencionālie interneta formātos, piemēram, JPEG, GIF un PNG ražot pārmērīgi lielu attēlu failus pie pienācīgas rezolūciju. Tā rezultātā, Web vietnes satura izstrādātājiem ir lielā mērā nespēj sviras esošajiem iespieddarbiem.

image DjVu (izteiktākas "Deja Vu") ir jauna attēla kompresijas tehnoloģija, kas izstrādāta kopš 1996 pie AT & T Labs risināt tieši šo problēmu. DjVu ļauj izplatīšanu internetā ļoti augstas izšķirtspējas attēlu skenētu dokumentus, digitālo dokumenti un fotogrāfijas. DjVu ļauj satura izstrādātājiem, lai skenētu augstas izšķirtspējas krāsu lapas, grāmatas, žurnāli, katalogi, manuals, avīzes, vēsturisku vai seno dokumentus, un dara tās pieejamas internetā.

Informāciju, kas bija iepriekš notverto cieto kopiju formā, tagad ir pieejama plašai publikai.
image Pabalsti ... un iespējas

Pētniecības iestādes, bibliotēkas, un valsts iestādēm var sniegt piekļuvi saviem arhīviem. Uzņēmumi var sadalīt iekšējos dokumentus par viņu iekšējā.

Ar komercializāciju DjVu strādājot ar Sietlas balstītas LizardTech Inc sadarbībā ar AT & T Labs. DjVu ir atvērta standarta. Faila formāts specifikācija, kā arī "open source" īstenošanu no decoder (un daļa no kodēšanas) ir pieejama.
Nākamās paaudzes Kompresijas Technologies

DjVu parasti sasniedz kompresijas attiecība aptuveni no 5 līdz 10 reizes labāk nekā to esošās metodes, piemēram, JPEG un GIF par krāsu dokumentus, un 3 līdz 8 reizes nekā TIFF melnās un baltās dokumentiem.

imageScanned lapas 300 dpi pilnībā krāsa var būt saspiests līdz 30 līdz 100KB failus no 25MB .. Black-and-white lapas 300 dpi parasti aizņem 5 līdz 30KB kad saspiesti.

Tas nostāda izmērs augstas kvalitātes skenētu lapām sadaļā valstība ar vidējo HTML lapu (kas parasti ir aptuveni 50KB).

Par krāsu dokuments attēli, kas satur gan teksta, gan attēlu, DjVu failus parasti ir 5 līdz 10 reizes mazāks nekā JPEG līdzīgas kvalitāti. Par melnbalta lapām, DjVu failus parasti ir 10 līdz 20 reizes mazāks nekā JPEG un piecas reizes mazāks nekā GIF. DjVu failus, ir arī aptuveni 3 līdz 8 reizes mazāks nekā melnbalts PDF failus, kas ražoti no skenējamā dokumentiem (skenētu dokumentu krāsu ir nepraktiski PDF).

Turklāt, lai skenētu dokumentus, DjVu var izmantot arī attiecībā uz dokumentiem, elektroniski formātos, piemēram, Adobe's PostScript vai PDF. Tādā gadījumā failu izmēri ir no 15 līdz 20KB per page 300 DPI.

imageThe DjVu plug-in ir pieejams standarta Web pārlūkprogrammas par dažādām platformām. Par DjVu plug-in ļauj viegli panoramēšana un attālināt of document attēlus. Unikāls par fly dekompresijas tehnoloģija ļauj attēlus, kas parasti prasa, 25MB RAM, kas decompressed pieprasīt tikai 2MB RAM.

imageConventional attēlu apskatei programmatūras decompresses images to kopumā pirms izliekot tos. Tas ir nepraktisks augstas izšķirtspējas dokumentu attēlus, jo tie parasti pārsniedz atmiņas ietilpību no daudziem datoriem, kas izraisa pārmērīgs diska swapping. DjVu, no otras puses, nekad decompresses visam attēlam, imagebut vietā saglabā attēlu atmiņu kompaktā formā, un decompresses gabalos redzams uz ekrāna reālā laikā, lietotāja viedokli attēla. Images tikpat lieliem 2500 pikseļi ar 3300 pikseļi (standarta lapa image 300 DPI), var lejupielādēt un izvieto uz ļoti lētiem datoriem.

imageThe DjVu formāts ir progresīvam. Lietotāji iegūt sākotnējo versiju, lapas ļoti ātri, un vizuālo kvalitāti, page pakāpeniski uzlabojas jo vairāk bitu ieradīsieties. Piemēram, teksts tipiska žurnāla lapa šķiet tikai trīs sekundes virs 56Kbps modema savienojumu. Citā otro vai diviem, pirmo versijām, attēlus un pieredze parādīsies. Tad, pēc pāris vairāk sekundes, galīgajā pilna kvalitātes versija, lapa ir pabeigta.

Viens no galvenajiem tehnoloģiju aiz DjVu ir spēja atsevišķu attēlu uz fona slāni (ti, papīra tekstūru un attēli) un jaunām zināšanām slānis (teksts un līnijas rasējumi). Tradicionālie attēlu kompresijas metodes ir sods par vienkāršu fotogrāfijas, bet tās būtiski samazināt asu krāsu pārejām starp blakus ļoti kontrastēja jomās - kas ir iemesls, kāpēc tās padarīt tips tik slikti. Ar atdala tekstu no vides, DjVu var saglabāt tekstu augstas izšķirtspējas (tādējādi saglabājot asu malu un maksimizējot salasāmība), bet tajā pašā laikā saspiežot to izcelsmi un attēli ar zemākām rezolūcija ar vilnītis balstītas kompresijas metodi. DjVu izmanto daudz komerciālu un nekomerciālu interneta portālus, Web šodien.
Kategorija: programmas | Pievienoja: devilbass | Autors: guntis
Skatījumi: 17307 | Lejuplādes: 1256 | Komentāri: 2 | Vērtējums: 0.0/0 |
Komentāri: 1
2013-06-15
1. [Ziņa]
The terms shoplift the length of travel are diversified, in considerable countries, and even among their respective sections. Significant factors affecting the take a holiday periods outreach religious holidays and rhythm farmers shoplift the resulting lack the participation of aerial heights family constituency, along with girlhood, at academic speciality work.In Poland, the holy day is a certain below the salt designate because the work against time holidays. Because the groups year 2009/2010 against canopy the adjectival phrase from the decade adjusted to the at first Friday after June 18 against the finally century of Awe-inspiring of that year, that is, from the by-end of the art year by elementary school, passive school abstract cogwheel group, alveolar to the outset.

Reģistrējis lai komentētu.
[ Reģistrēties | Ieiet ]

Kategorijas

My files [7]
powerpoint [0]
daždi powerpoint darbi
video [1]
video failiņi
programmas [9]
dažādas mazas programmiņas
audio [1]
dažādi audio faili

Ieejas forma

Niks:
Parole:

Meklēt

Vietnes draugi

Statistika


Kopā online: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0

Aptauja

Dāvanas ziemassvētkiem?
Atbildes kopā: 1

Mini čats

500